MOJE MOTTO NEVER GIVE UP

O mnie

Miło mi Cię gościć na mojej stronie. Jeśli tu jesteś to na pewno chcesz poprawić swoją sylwetkę, stan zdrowia i samopoczucie.

Jestem Beata, ze sportem związana jestem od najmłodszych lat i zawsze był on obecny w moim życiu. Od 15 lat jest trenerem personalnym oraz trenerem Socciacise Coach, instruktorem rekreacji ruchowej oraz Pilates. Stele poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konwencjach prowadzonych przez światowych szkoleniowców branży fitness m.in. Daniela Pignata, Jannie Lindeque, Marta Wawszczyk, Julio Papi czy Dave Stauffer

Specjalizuję się w kształtowaniu sylwetki, redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zajęciach pilates, TBC, Tabata, treningu interwałowym jak również treningach przygotowujących do udziału w zawodach biegowych. Umiejętności te poparte są rezultatami, jakie wspólnie z podopiecznymi osiągamy, ale również moimi wynikami sportowymi, w tym m.in. wielokrotnymi wygranymi w biegach średniodystansowych (5 i 10 km) oraz biegach z przeszkodami (w tym Runmagedon).

Dzięki mojemu doświadczeniu i naszemu wspólnemu zaangażowaniu efekty Twojej pracy będą widoczne w krótkim czasie, a zdrowe nawyki żywieniowe plus odpowiednio dobrane treningi personalne pozwolą Ci cieszyć się dobrą formą i samopoczuciem.

Zapraszam wszystkich z okolic Mikołów, Katowice, Łaziska Górne i Żory głodnych sportu i trenowania pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego.

Treningi personalne odbywają się w Mikołowie.

KWALIFIKACJE I SZKOLENIA

Najlepszy i najbardziej wykwalifikowany trener personalny w Mikołowie

606 285 000

beata@trenerpersonalnybm.pl

dołącz do mnie

Studio Fitness

Dr Tadeusza Więcka 2,
43-180 Mikołów